Haber

Günay Kodaz kimdir, nerelidir, kaç yaşındadır? İYİ Parti’den ihraç edilen Günay Kodaz kimdir, ne iş yapar, görevi nedir, neden ihraç edildi?

Meral Akşenerpartide geliyor Son dakika Habere göre 6 isim ihraç talebiyle disipline sevk edildi. Bu isimler arasında yer alan Günay Kodaz da oldukça merak ediliyor ve araştırılıyor. Peki Günay Kodaz kimdir, nerelidir, kaç yaşındadır? İyi parti Günay Kodaz kimdir, ne iş yapar, görevi nedir, neden ihraç edildi? ÂLÂ Son dakika parti ihracat haberi! Detaylar burada…

GÜNAY KODAZ KİMDİR, NERELİDİR, KAÇ YAŞINDADIR?

İYİ Parti’nin kurucu üyelerinden avukat Günay KODAZ, Kahramanmaraş’ın Elbistan ilçesine bağlı İğde ilçesinde doğdu. İğde İlkokulu ve İğde Ortaokulunda okudu. Lise eğitimini Çorum Sıhhat Meslek Yüksek Okulu’nda tamamladı. Lisans eğitimini Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde tamamlamıştır. Milli Eğitim Bakanlığı’nda Uzman Tarih Öğretmeni olarak görev yaptı. Dil eğitimi için İngiltere’ye gitti ve The English Language Centre Eastbourne’da İngilizce eğitimi aldı. Anadolu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun olmuştur.

GÜNAY KODAZİYİ NEDEN PARTİ DIŞINDA OLDU?

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener; Merkez Disiplin Kurulu eski başkanı Ethem Baykal ile Kurucular Kurulu üyeleri Sevinç Gümüş, Tamer Kayaalp, Musa Ertugan, Günay Kodaz ve İsmet Koçak, başkanın imzasıyla Merkez Disiplin Kurulu’na sevk ettiler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu